ЛЕОНІД ГЛІБОВ Зі скарбниці критичної думки

ЛЕОНІД ГЛІБОВ Зі скарбниці критичної думки

Всі публікації стосовно письменника: ЛЕОНІД ГЛІБОВ

„Глібов блискуче типізував явища громадського життя своєї епохи, розвинув і поглибив реалістичні традиції Крилова і Гребінки. Поет всіма способами намагався наблизити байку до народної першооснови, надавши їй ознак маленької повісті з чітким сюжетом, психологічною окресленістю характерів”.

П. Колесник

„На відміну від творів інших байкарів, байкам Л. Глібова притаманна глибока народність, національний колорит і національні характери персонажів. Основною рисою байок Л. Глібова є ліризм, який взагалі-то не властивий жанру байки, але в байках українця обов'язковий”.

М. БондарВіртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.