ОКСАНА ЗАБУЖКО

ОКСАНА ЗАБУЖКО

(народилася 1960 р.)

О. Забужко народилася в м. Луцьку. Закінчила філософський факультет Київського університету та аспірантуру з естетики (1985). У 1987 році захистила кандидатську дисертацію. Викладала україністику в американських університетах у Пенн Стейн, Гарвардському та Пітсбурзькому, вела авторську колонку в періодичних виданнях, літературні майстер-класи.

Оксана Забужко є автором поетичних збірок „Травневий іній”, „Диригент останньої свічки”, „Автостоп”, роману „Польові дослідження з українського сексу” (1996), поем, повістей, книги есеїстики. У її перекладі з англійської вийшли друком твори П. Сміта, Сільвії Плят.

Твори Забужко користуються великою популярністю не лише в Україні, а і в Європі, вони перекладені 16-ма мовами світу. Письменниця — лауреат численних міжнародних літературних премій.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.