ТАРАС ПРОХАСЬКО

ТАРАС ПРОХАСЬКО

(народився 1968 р.)

Т. Прохасько народився в Івано-Франківську. Навчався на біологічному факультеті Львівського університету. За фахом — ботанік. Учасник студентського руху 1989-1991 років. З 1992 року постійно живе в Івано-Франківську. Працював у лісовому господарстві, вчителем у школах, барменом, у художній галереї, в газеті, на телестудії. Т. Прохасько — постійний автор часопису „Четвер”.

Його основні твори — „Некрополь”, „Довкола озера”, „Спроба де-конструкції”, „Від чуття при сутності” та ін.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.