Петро Федотович Бондарчук - Біографія

(нар. 1936)

Всі публікації стосовно письменника: Бондарчук Петро

Петро Федотович Бондарчук народився 1936 року на Вінниччині, у с. Талалаївка (нині у складі с. Василівка Іллінецького р-ну), а з 1962 року постійно живе в Донецьку.

Після закінчення семирічки працював лісорубом, обліковцем рільничої бригади в колгоспі, служив в армії, був секретарем контори колгоспу. Заочно закінчив філологічний факультет Донецького державного університету.

Працював редактором на Донецькому телебаченні, відповідальним секретарем багатотиражної газети, кореспондентом обласної газети „Радянська Донеччина”, літпрацівником мар'янської районної газети, старшим редактором видавництва „Донбас”.

Петро Бондарчук належить до відомого в український літературі покоління шестидесятників. Був особисто знайомий з Василем Стусом.

Видав понад три десятка книг поезії, прози, гумору й сатири, перекладів російськомовних поетів.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.