ПЕТРО БОНДАРЧУК - Біографія

ПЕТРО БОНДАРЧУК - Біографія

(нар. 1936)

ПЕТРО БОНДАРЧУК

Петро Федотович Бондарчук народився 1936 року на Вінниччині, у с. Талалаївка (нині у складі с. Василівка Іллінецького р-ну), а з 1962 року постійно живе в Донецьку.

Після закінчення семирічки працював лісорубом, обліковцем рільничої бригади в колгоспі, служив в армії, був секретарем контори колгоспу. Заочно закінчив філологічний факультет Донецького державного університету.

Працював редактором на Донецькому телебаченні, відповідальним секретарем багатотиражної газети, кореспондентом обласної газети „Радянська Донеччина”, літпрацівником мар'янської районної газети, старшим редактором видавництва „Донбас”.

Петро Бондарчук належить до відомого в український літературі покоління шестидесятників. Був особисто знайомий з Василем Стусом.

Видав понад три десятка книг поезії, прози, гумору й сатири, перекладів російськомовних поетів.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.