Богдан Петрович Чепурко - Біографія

Богдан Петрович Чепурко - Біографія

(1949)

Всі публікації стосовно письменника: Богдан Чепурко

Чепурко Богдан Петрович народився 26 серпня 1949 року в с. Осівці Бучацького району Тернопільської області. Закінчив філологічний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. Головний редактор видавництва “Око“. Автор поетичних збірок “Сонячна дорога“, “Код спадковості“, “Подільська височина“, “Викрадення Європи“, “Ранні вірші“, “Вилітає ластівка з пейзажу“; збірок для дітей “Чом ти, гуско, боягузка?“, “Вітер нашої землі“, “Ми зварили борщику“; народознавчих трактатів “Українці“, “Небесна родина“. Лауреат премії “Благовіст“.

Склав буквар „На білому світі” і читанку „Хрещатий барвінок”, а також видав народознавчі трактати „Українці” та „Небесна родина”.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.