Дмитро Семенович Чередниченко - Біографія

Дмитро Семенович Чередниченко - Біографія

(30 листопада 1935)

Всі публікації стосовно письменника: Чередниченко Дмитро

Чередниченко Дмитро Семенович народився 30 листопада 1935 року в с. Межиріч Канівського району Черкаської області. Закінчив Київський педагогічний інститут.

Керівник літературного об'єднання “Радосинь“. Відмінник народної освіти. Автор поетичних книжок “Отава“, “Межиріч“, “Золоті струни“, “Сад“, “Рось“, “Доброю любов'ю“, “Неопалима колиска“, “Брама“, “Родень“, “Наші стежки додому“, “Батиха“, “Навистка“, “П'ятерик“; науково-популярного видання “Павло Чубинський“; книжок для дітей “Бедринець“, “Чебрики“, “Білич Чаїч“, “Мандри Жолудя“, “У країні майстрів“, “Ковзанка“, “Ми будуємо дім“, “Жар-півень“, “Священна діброва“, “Гарна моя казочка“, “Вишневий острів. Три повісті для дітей“, повісті “Камінь-дерево“, збірки казок, притч та оповідок “Летюча ящірка“, “Ми ходили в зоосад“, “Колискова для котика“, “Горобець-хвастунець“, українського букваря “Материнка“; шкільних читанок “Ластівка“, “Біла хата“, “Писанка“, “Зелена неділя“, “Соколик“ (у співавторстві), “Листок з вирію“ (у співавторстві); перекладів з чеської, словацької, литовської, білоруської, монгольської, латиської мов; автор досліджень про Павла Чубинського, Степана Васильченка, Василя Сухомлинського, Кирила Стеценка, Михайла Кипу, Леоніда Полтаву, Ганну Черінь, рід Симиренків та ін.; упорядкував антологію літературного об'єднання “Радосинь“.

Лауреат премій імені Павла Чубинського, імені Максима Рильського, імені Івана Огієнка та премії Литовсько-Українського культурного фонду імені Тараса Шевченка.

Член Спілки письменників України.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.