Цибулько Володимир - Біографія

Цибулько Володимир - Біографія

(1964)

Цибулько Володимир

Володимир Цибулько - поет, перекладач, есеїст. Народився на Черкащині в селі Хмільна. Студіював філологію у Київському та Латвійському університетах. На початку 90-х далі Житомира (де видавався “Авжеж!“) та рідного села не бував. Згодом географія його подорожувань поважно розширюється: Польща, Югославія, Америка тощо. Із сором'язливого сільського хлопця виростає на справжнього літературного метра, своєю поставою та мовленням все більше виборюючи простору в елітарній та субкультурі. З виголошенням скандальної промови на спілчанському пленумі (1992) та ставши Президентом Асоціації “Нова література“, стає цілковито виразником нової мистецької доктрини, що пориває із зужитою естетикою. Його публікації (книжки поезій “Піраміда“, 1992; “Ангели і тексти“, 1996; “Майн кайф“, 2000; поезія та есеїстика у пресі), також мистецькі акції (остання - Національна філармонія, 2000) спричиняються до утворення такого літературного середовища, що, зі слів самого Володимира Цибулька, неминуче цуратиметься старих спілчанських структур. Гіпертекстуальне філософічне мовлення Цибулька включає весь обсяг світового культурного набутку, також і естетичний корпус новітніх українських мислителів. Пісні на його тексти є загальновживані у середовищі української молоді, що саме з себе вистановляє поскрибовану українську культуру на рівень східної традиції: поетичний рядок робиться складовою загальнокультурного поступу.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.