Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Мстислав-Василь Дольницький - Біографія
(1917-1987)
Всі публікації стосовно письменника: Мстислав-Василь Дольницький
Мстислав-Василь Дольницький народився у глухому бойківському селі поблизу Турки. Батько був адвокатом у карпатському містечку Сколе. Там Мстислав і закінчив початкову школу. Згодом навчався у філії Академічної гімназії у Львові, де редагував видання «Проти Хвиль» та «Бистрозір», присвячені справам молоді. У Сколе видав 30 номерів ілюстрованого журналу «Голос юнацтва». Ще до одержання диплому у гімназії став студентом заочної Високої школи політичних наук (журналістики) при УТГІ у Подєбрадах (Чехословаччина).
У 30-х роках ХХ століття Дольницький став постійним співробітником, а згодом кореспондентом львівських щоденних газет «Новий час» і «Діло», журналів «Дажбог», «Веселка», «Вогні». Одночасно працював у коломийських часописах «Жіноча доля» і «Світ молоді», постачав матеріали до підпільних видань. У 1939 році переїхав у Краків, де почав видавати і редагувати журнал «Таборові Відгуки». Згодом це видання припинило своє існування і Дольницький став кореспондентом іншого краківського часопису - «Краківські вісті».
Під час Другої світової війни Дольницький опинився у Аугсбурзі (Баварія), у таборі переміщених осіб. Після капітуляції нацистської Німеччини він почав видавати щоденник «Радіо-вісті», який став єдиним джерелом інформації для табірників. Вже потім були «Щоденні вісті», «Таборові вісті», «Студентська думка» та «Український есперантист». Згодом він став співзасновником, секретарем і членом редакції першої повноцінної української газети у післявоєнній Німеччині «Наше життя», активним співробітником журналу «Пугу» та газети «Українська думка», дописувачем газети «Schwabische Landreitung», членом редакції газети для переміщених осіб німецькою мовою.
Переселившись до США у 1948 р., М. Дольницький виконував обов’язки кореспондента і співробітника газети «Час» і журналу «Пугу», а згодом почав дописувати до різних газет. У 1958 році став головним редактором української католицької газети «Америка».
Заснував і редагував «Філадельфійські вісті», організував і став першим редактором щоденника «Конгресові вісті» та органу Спілки українських журналістів Америки - журналу «Український журналіст». Крім того, був активістом українських громадських організацій в США: членом управління Асоціації українських католицьких журналістів, головою Спілки українських журналістів Америки і Федерації спілок українських журналістів США і Канади.
У 1971 році М. Дольницький став членом колективу українського відділу «Голосу Америки» (Вашингтон), де працював багато років на посаді редактора. Як український католицький журналіст у 1986 році отримав медаль від Папи Римського Івана- Павла ІІ. У цьому ж році через недугу відійшов від активної редакторської діяльності, однак продовжував цікавитися українською журналістикою та українським громадським життям.
20 грудня 1987 року Мстислав-Василь Дольницький помер у Філадельфії.