Назар Михайлович Гончар - Біографія

Назар Михайлович Гончар - Біографія

(20 квітня 1964 — 21 травня 2009)

Всі публікації стосовно письменника: Назар Гончар

Гончар Назар – український поет і перформер. Лавреат премії БУ-БА-БУ за найкращий вірш 1989 року. Автор поеми-комікса „Казка-показка про Байду-Немову“ (1993), а також збірок віршів: „Закон всесвітнього мерехтіння“ (в: „ЛУГОСАД: поетичний ар'єргард“, Львів 1996 та „ЛУГОСАД: об'єктивність канону“, Львів 2007) і „ПРОменеВІСТЬ“ (Київ 2004). Співзасновник літературного гурту „ЛУГОСАД“ (ЛУчук-ГОнчар-САДловський). Живе у Львові.

Неодноразово виступав у Польщі. В 2007 році тут вийшов томик його вибраних віршів – „ gdybym “ у перекладах Анети Камінської та Андрія Поритка (з участю автора). Його тексти були також опубліковані в антології „Wiersze zawsze sa wolne. Poezja ukrainska przekladach Bohdana Zadury“ та в часописах „art“, „LiteRacje“ „Pociag 76“ (w tlumaczeniu Anety Kaminskiej i Andrija Porytki). Польська інтернетсторінка автора – на порталі www.literackie.pl Стипендіат програм „Urbani“ (2005), „Gaude Polonia“ (2007) та на даний час „ Stadtschreiber der Stadt Graz“ (2007/2008).Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.