Марія Василівна Хоросницька - Марія Василівна Сваричевська - Біографія

Марія Василівна Хоросницька - Марія Василівна Сваричевська - Біографія

(13 травня 1924 — 11 грудня 2006)

Всі публікації стосовно письменника: Марія Хоросницька

(дошлюбне прізвище — Дзьоба, прізвище у шлюбі — Сваричевська, літературний псевдонім — Хоросницька)

Марія Хоросницька народилася в селі Хоросні на Львівщині. Від назви села й узяла собі літературний псевдонім.

Після закінчення школи навчалася у Львівському педагогічному інституті. Рідний галицький край наділив її веселою вдачею. Коли вона стала письменницею, біля неї завжди юрмилися подруги, чулися дотепи, сміх, вигуки, звучали вірші.

На долю Марії Василівни випали нелегкі роки заслання, про які вона не хоче згадувати. Поетеса просто відкинула все, що їй заважало, через що змарновано стільки молодої снаги і часу.

Марія Хоросницька любить дітей. Окрім поезій, для них вона написала цікаві путівники „Мандрівка по Львову”, „Рідне місто пізнаю”, які стали своєрідною новинкою в царині дитячої літератури.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.