АНАТОЛІЙ ХОРУНЖИЙ - Біографія

АНАТОЛІЙ ХОРУНЖИЙ - Біографія

(1915-1991)

АНАТОЛІЙ ХОРУНЖИЙ

Анатолій Мефодійович Хорунжий народився 1915 року в селі Мало-Михайлівка на Дніпропетровщині. Рано став допомагати батькові орати, сіяти, копати.

Трудове життя розпочав арматурником на заводі, згодом співробітничав у районній газеті. Бажання отримати добру освіту, здобути улюблену спеціальність привело А. Хорунжого в Харківський інститут журналістики.

У роки Вітчизняної війни Анатолій Мефодійович був фронтовим кореспондентом.

Багато зусиль віддав письменник журналістській роботі: завідував відділами редакцій журналів „Вітчизна”, „Дніпро”, був редактором газети „Літературна Україна”.

Творчий доробок прозаїка чималий. Чільне місце у ньому посідають книжки „На цілинних землях”, „Вечірня дорога”, „Останній”, „Незабутні весни” та інші.

У літературному записі А. Хорунжого побачили світ спогади прославлених повітряних асів: О. Покришкіна — „Небо війни”, В. Лавриненкова — „Повернення в небо”, В. Єфремова — „Ескадрильї летять за обрій”.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.