АНТОНІНА ЛИСТОПАД - Біографія

АНТОНІНА ЛИСТОПАД - Біографія

(Антоніма Іванівна Нікітіна)

(нар. 1941)

АНТОНІНА ЛИСТОПАД

Антоніна Листопад (справжнє ім'я — Антоніна Іванівна Нікітіна) народилася 8 жовтня 1941 р. у с. Перекалі на Рівненщині. Закінчила Дубенське медучилище й Івано-Франківський медичний інститут. За фахом лікар-невропатолог. За покликанням — поет. З 1968 року живе в м. Краснодоні на Луганщині. Член Національної спілки письменників України з 1991 р.

Лауреат премій імені Василя Стуса (1993) та імені Олени Пчілки (1994). Дипломант Міжнародного Шашкевичевського конкурсу (Канада), друге місце за твір „Лицарська Голгота” (1994). Лауреат Літературного фонду Воляників-Швабинських при Фундації Українського Вільного університету в Нью-Йорку (2001), друге місце за книгу „Свячена вода”.

А. Листопад — організатор українського культурного центру „Калина” у Краснодоні. її вірші друкувалися в журналах української діаспори в Канаді, Америці, Австралії, Англії, Польщі.

Автор книжок „Сльоза любистку” (1990), „Євшан-провидіння” (1992), „Покрова” (1994), „Біла молитва братика” (1993), „Свячена вода” (1999) та інших.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.