ГАЛИНА ПАГУТЯК - Біографія

ГАЛИНА ПАГУТЯК - Біографія

(1958)

ГАЛИНА ПАГУТЯК

Народилася 26 липня 1958 р. в с. Залокоть Дрогобицького району на Львівщині, згодом родина переїхала у село Уріж.

Тато Галини Василівни — Василь Пагутяк, мама — Іванна Басараб. Наймолодша з трьох доньок в сім'ї.

Вважає себе нащадком молдовського господаря Дракули (Влад Цепеш або як ще його називає Галина Пагутяк Влад Басараб [1]).

Закінчила українську філологію Київського державного університету ім. Т. Шевченка (тепер - Київський національний університет ім. Т. Шевченка). Працювала у школі, у Дрогобицькому краєзнавчому музеї, приватній школі, Львівській картинній галереї. Член Національної спілки письменників України. Живе у Львові.

Книги:

„Діти” К.: Радянський письменник, 1982 ( Діти (роман); Повість про Марію і Магдалину; Лялечка і Мацько; Філософський камінь (роман) )

„Господар” К.: Радянський письменник, 1986 ( Господар (фантаст. роман); Соловейко (повість) )

„Потрапити в сад” К.: Молодь, 1989 ( Компроміс (роман);Трагічні оповідання (цикл) )

„Гірчичне зерно” К.: Радянський письменник, 1990 ( Повісті )

„Записки Білого Пташка” К.: Український письменник, 1999 ( Смітник Господа нашого (роман); Радісна пустеля (роман); Записки Білого Пташка (повість) )

„Захід сонця в Урожі” Л.: Піраміда, 2003 ( Романи: Смітник Господа нашого;Книга снів і пробуджень. Повісті: Захід сонця в Урожі та інші )

„Писар Східних Воріт Притулку” Л.: Піраміда, 2003 ( Роман )

„Королівство” Тернопіль: Джура, 2005 ( Роман )

„Втеча звірів або Новий Бестіарій” Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2006 ( Казкова повість )

„Слуга з Добромиля” Київ: Дуліби, 2006 ( Роман )Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.