Панченко Володимир - Біографія

Панченко Володимир - Біографія

(1954)

Панченко Володимир

Володимир Євгенович Панченко народився 02.09.1954 року, в с. Демидівці Любашівського району Кіровоградської області в селянській родині. Освіта вища, викладач української мови і літератури (Одеський державний університет імені І.І.Мечникова.) 1979 року захистив кандидатську дисертацію, 1998 – докторську. З 1979 року член Спілки письменників України. З 1984 до 2001 р. мешкав у Кіровограді. Працював доцентом, завідуючим кафедрою зарубіжної літератури та компаративістики, професором у Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка. У 1985–1991 рр. – відповідальний секретар Кіровоградської обласної організації Спілки письменників України. Народний депутат України першого скликання (1990–1994 рр.). Лауреат Міжнародної премії ім.. В. Винниченка Українського фонду культури (1995), літературної премії “Благовіст“ (1996) та премії імені О. Білецького (1998). З 2001 р. – професор кафедри філології Національного університету “Києво-Могилянська академія“, пізніше віце-президент з навчальної роботи.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.