Пустовий Іван Тимофійович - Біографія

Пустовий Іван Тимофійович - Біографія

(1952 р.н.)

Пустовий Іван Тимофійович

Іван Тимофійович Пустовий народився у 1952 році в селі Тополівка Віньковецького району Хмельницької області.

Освіту здобував у Київській студії естрадно-циркового мистецтва, згодом закінчив Київський державний інститут культури ім. О.Є.Корнійчука.

Понад двадцять завідує музичною частиною Хмельницького обласного академічного лялькового театру. Відомий на Поділлі і в Україні як композитор, аранжувальник пісень, автор текстів та музики пісень, аранжувальник, гуморист. Його талант шліфували роки, творчі зустрічі, гастролі. До нього тягнулися музиканти, співаки, композитори. Як початківці, так і знані виконавці. Адже в свій час Іван Пустовий став першовідкривачем Олександра Пономарьова і Марини Одольської, Юрка Юрченка і Броніслави Солтисик, Наталі Валевської і Івана Березовського та багатьох-багатьох інших виконавців, про яких українському слухачеві пояснювати не доводиться.

Його музика звучить більш як у сорока виставах, що йдуть у лялькових театрах Хмельницького, Києва, Вінниці, Львова, Сімферополя, Полтави, Рівного, Луцька та інших міст України. Ці вистави отримали високі нагороди та відзнаки на Всеукраїнських та міжнародних фестивалях.

А музика до першої на Україні лялькової поп-опери „Пан Коцький” увійшла до каталогу українських опер.

Написав музику та зробив обробки більше п’ятисот пісень на вірші українських поетів, та на власні тексти. Виконавці багатьох з них – народні та заслужені артисти України, а також юні співаки, підростаючі таланти. Скажімо, молода співачка Інна Олійник із піснею „Вітер” (автор Іван Пустовий) стала лауреатом „Червоної рути”, а діставши перемогу у проекті „Шанс”, зачаровувала нею вимогливе журі Голівуду (США).

Обіймаючи посаду керівника оркестру Народного самодіяльного ансамблю „Юність Поділля”, писав оркестровки музики до танців, аранжування народних та авторських пісень, у оркестрі грав на багатьох народних інструментах, брав участь у мистецьких фестивалях, що проходили у Польщі, Голландії, Франціїї, Бельгіїї, Греціії, Румунії, Німеччини та інших країнах Європи, де завойовував призові місця.

Як поет-гуморист Пустовий часто бере участь у культурно-освітніх заходах, друкується в колективних збірках.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.