Іван Максимович Шаповал - Біографія

Іван Максимович Шаповал - Біографія

Всі публікації стосовно письменника: Іван Шаповал

Іван Максимович Шаповал народився 1905 року в с. Гаражівці, Близнюківського району, Харківської області, в селянській родині.

З 1928 по 1933 рік учився на робітфаці й працював у Дніпропетровському історичному музеї. З 1934 по 1938 рік учився в металургійному інституті, а потім працював інженером на заводі ім. Карла Лібкнехта та ДПРЗ. Далі — доцент Дніпропетровського гірничого інституту, кандидат технічних наук.

Учасник Великої Вітчизняної війни.

В післявоєнні роки вийшло в світ кілька наукових праць І. Шаповала: „Наука и техника на Днепропетровщине” і „Ученые Днепропетровщины на службе семилетки”, „Продлить жизнь деталей машин” та нариси про вчених — „Стежками незвіданими”. Часто виступав в періодичній пресі з статтями та нарисами. Опубліковано в журналах понад 40 науково-технічних його статей.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.