Верховень Володимир - Біографія

Верховень Володимир - Біографія

(1958)

Верховень Володимир

Верховень Володимир Миколайович народився 13 вересня 1958 р. в с. Уплатне Бдизнюківського району Харківської області. Навчався в середній школі смт Сахновщина. У 1980 р. закінчив філологічний факультет Харківського педагогічного інституту. Після служби в армії деякий час працював кореспондентом районної газети в Золочіві, потім у Харкові: журналістом, редактором у видавництві “Прапор”, консультантом-перекладачем інформаційної фірми “Край”. З 1994 р. працює головним редактором видавничо-поліграфічної фірми “Майдан”. Публікуватися почав з 1977 р.

Найбільш значні твори: збірки “Лелече колесо” (1990), “На цвинтарі слова” (1992), “Топитокуподзвін” (1996), “З полум’я і полину” (1999), “Абетка у віршах” (2001), деякі вірші В.Верховеня покладено на музику.

Провідні теми творчості: історичне минуле й сучасне України, місце і роль поета в суспільстві, пейзажна та інтимна лірика. Володимир Миколайович Верховень член Національної спілки письменників України з 1992 р.

Лауреат літературної премії імені П.Василенка та премії Харківського міськвиконкому імені О. Олеся.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.