Сильвестр Гнатович Яричевський - Біографія

Сильвестр Гнатович Яричевський - Біографія

(1871—1918)

Всі публікації стосовно письменника: Яричевський Сильвестр

Яричевський Сильвестр Гнатович - письменник, педагог і громадський діяч Буковини, родом з Рогатина; учитель гімназії у Перемишлі, Коломиї, Кіцмані і з 1909 в Сереті.

Автор збірок поезій „Пестрі звуки” (1905), оповідань і новель: збірки „На хвилях життя” (1903), „Між терням і цвітом” (1905), також циклу новель „Рогатинські оповідання”, „Вірую”, „З людського муравлиська”, що появлялися в пресі, зокрема в „Буковині”; драми „Княгиня Любов” (1912), „Лови на ловців” та ін. Ст. на педагогічні і літературні теми в українських і німецьких журналах, переклади з польської, словенської, німецької, російської літератур; розвідка про Тараса Шевченка „Поет любови і протесту” (1914). Твори Яричевського у двох томах перевидано в Букарешті (1978) за редакцією М. Ласло-Куцюк.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.