Олександр Вікторович Зима - Біографія

Олександр Вікторович Зима - Біографія

(1937-1986)

Всі публікації стосовно письменника: Олександр Зима

Олександр Вікторович народився в селі Рибальчому на Херсонщині, на землі, що пахла „полином і безсмертником, сухим цвітом молодого буркуну й ще чимось гарячим і до щему рідним”. Закінчив середню школу в місті Гола Пристань. Саме на цей період, а також на роки служби в Армії припадають перші проби пера О. Зими. Усвідомивши недостатність наявних знань, Олександр вступає на факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка, який закінчив у 1964 році.

Свою першу повість „Березовий грім” надрукував в львівській обласній газеті „Ленінська молодь”, де працював молодий журналіст завідувачем відділу. Рукопис першої книжки „Хліб для подорожнього” редагував у видавництві „Молодь” Григір Тютюнник (1971). Друга книжка „День молодого сонця” вийшла у львівському видавництві „Каменяр” у 1973 році.

Якось письменник признався, що пише казки. Однак не судилося авторові бачити їх надрукованими. Вони так і залишилися лежати на робочому столі О. Зими аж до 1987 року і прийшли до читача саме тоді, коли казкареві мало б виповнитися п'ятдесят.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.