Скорочені твори - українська література

Усипка, утечка, усушка і утруска - скорочено

Всі публікації щодо:
Вишня Остап

Філологічні роздуми щодо значення слів на букву «у» дозволяють Вишні висміяти тих господарників, які наживаються завдяки таким явищам, як «усипка», «усушка», «утруска» та «утечка».

Словам надається зовсім не те значення, яке їм притаманне.

Наприклад, слово «усипка» завжди стає у пригоді, коли якийсь завскладом відсипав щось до своєї комори. Навпаки ж ніколи не буває.

Достатньо швидко відбувається й «утечка», назва якої походить від дієслова «тікать». Складається враження, що продукти дійсно навчилися бігати: «Чи гадали ви коли-небудь, щоб такі речі, як гас там, чи олія, чи жито, тікали? Уявіть - тікають! Та як іще тікають...».

Усушка - це коли щось дуже сухе усихає ще більше, так що його зовсім не видно. В цей час деякі господарники, навпаки, наче розбухають на очах.

Крім того, хтось іще все утрушує.

Що ж залишається робити? Остап Вишня пропонує добре труснути таких хазяїнів, всипати їм та посадити на усушку.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.