Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Аналіз художніх творів з української літератури - В. А. Мелешко 2014
Олена Пчілка (1849-1930)
Нова українська література (кінець XVIII - XIX століття)
Всі публікації щодо:
Косач Ольга
Олена Пчілка ціле життя присвятила справі просвітництва й відродження української культури. Родичка багатьох визначних діячів літератури, науки й мистецтва, мати Лесі Українки, вона й сама увійшла в нашу культуру як її славетна подвижниця.
Ольга Драгоманова-Косач (псевдонім - Олена Пчілка) народилася в м. Гадячі на Полтавщині в родині нащадків давнього козацького роду Драгоманів («перекладачів»). Мама мала гарний голос і любила співати. Тож майбутня письменниця зростала поміж пісень, казок, легенд. Першим учителем Ольги був батько, а згодом вона здобувала освіту в Київському пансіоні шляхетних дівчат. Рано почала пробувати сили в літературі. Одного разу на уроці німецької мови так захопливо написала про пригоди капелюшка, що вчитель надрукував цей твір у журналі.
Уже одружена, маючи дітей, Ольга Петрівна відчула, що навчальні заклади не дають молодому поколінню потрібного виховання, а найперше - не зрощують їх українцями. Тому й виховувала своїх дітей удома. Книги для читання добирала сама. А позаяк україномовної літератури дуже бракувало, почала писати для наймолодших сама. Також перекладала дитячі та юнацькі твори Гоголя, Толстого, Дефо, Кіплінґа й інших світових майстрів слова. Друкувалася в журналі «Рідний край» і додатку до нього «Молода Україна», який сама й редагувала.
Олена Пчілка збирала фольклор, орнаменти народної вишивки й ткання, була активною громадською діячкою, 1925 року була обрана членом-кореспондентом Української академії наук.
Олена Пчілка пережила і свого чоловіка Петра, і сина Михайла, і доньку Лесю. Похована письменниця в Києві.