ГРАЙ ЩОБ ЗАРОБЛЯТИ

Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Sleepagotchi

#TotalHash
Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна

Аналіз художніх творів з української літератури - В. А. Мелешко 2014

«Михайло-семиліток»
Антін Лотоцький (1881-1949)
Нова українська література (кінець XVIII - XIX століття)

Всі публікації щодо:
Лотоцький Антін

Галичанин Лотоцький майстерно використав у своєму історичному творі для дітей старокиївську легенду про князенка Михайла, юного захисника міста від орд Батия. Однак письменник додає дещо від себе: переносить дію в часи князя Володимира і описує Михайлика княжим сином (насправді Володимир не мав сина з таким ім’ям).

Історичне оповідання певною мірою апелює до християнського образу Святого архистратига Михаїла - покровителя Києва. Автор подає свою оповідь у стилі руських літописів, достовірно описує звичаї того часу, наприклад віче.

Головні образи оповідання: князь Володимир - мудрий правитель і люблячий батько; князенко Михайлик - уособлення душі народу, котру неможливо вбити, але можна зрадити, як і вчинили кияни; старший син Володимира Лихослав - також домисел автора, уособлення боягузтва, підступності та владолюбства; кияни - загалом чесні та світлі люди, котрі піддаються чорним духам; чорні духи - персоніфіковані страхи, невпевненість, сумніви та зневіра людей.

Ідея оповідання - заклик до народу «прийти до свідомості», не піддаватися слабкості, не віддавати себе на поталу, зрозуміти свою вагу, історичне коріння та відновити власну гідність.







ГРАЙ ЩОБ ЗАРОБЛЯТИ

Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Gold eagle bithub_77-bit bithub_77-bit bithub_77-bit