Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Аналіз художніх творів з української літератури - В. А. Мелешко 2014
«Вибір»
Борис Олійник (народився 1935)
Новітня українська література (ХХ-ХХІ століття)
Всі публікації щодо:
Олійник Борис
Які б не гули світові шторми, як би не лютували шаблі чи шепотів весняний легіт (теплий вітерець) - вічно гойдатиметься, наче маятник, колиска Життя, якому ні кінця, ні начала: хтось помирає («Комусь - лебеді від’ячали»), а когось у цю ж мить веселять журавлі... Проте вірш Б. Олійника не обмежується нескладною антитезою «життя — смерть», він піднімає набагато глибші проблеми - ЯК прожити своє єдине життя? Хтось ховається від труднощів, не в силі протистояти злу і відходить в інший світ клітинкою темної ночі; інші ж - неначе згорають у леті, стаючи на небі яскравою зіркою. Поезія наскрізь проникнута жертовним духом прометеїзму, оскільки й сам автор утверджує у ній власне життєве кредо, не спокусившись лавровим вінком слави:
Я б вибрав найвищу почесть:
У чистім і чеснім бою
На чорному мармурі ночі
Зорю написати свою!
Поезія «Вибір» - це філософський твір про місце людини серед інших людських галактик, і кожен із нас обирає це місце сам.
Твір насичений філософською символікою: маятник Життя, земне коло, лаврова почесть тощо. Оскільки поезія порушує серйозні проблеми людського буття, автор використовує антоніми, що мають глибокий філософський смисл: ні кінця ні начала; чи жив, чи не жив; чорний мармур ночі - зоря.
Підсилення філософської думки твору відбувається також через застосування фразеологізмів (лебеді від’ячали; за крок від межі; на крок і не міряв тощо); емоційно насичених епітетів (теплий легіт, вічна колиска Життя, вища / найвища почесть, чистий і чесний бій); глибоких метафор (прикрити передбачливо очі; почесть обів’є чоло; написати свою зорю та ін.).
Віршовий розмір - амфібрахій. Римування перехресне.