ЧАС ВІДПОЧИВАТИ (ДОЗВІЛЛЯ) - УКРАЇНСЬКИЙ ПОБУТ

Гірка праця — солодкий спочинок.

Один із найпрацьовитіших народів у світі, український народ вміє й весело, із запалом розважитись. На жаль, міське населення здебільшого втратило смак до справжніх національних розваг, проте на селі ще вміють зі смаком і розмахом погуляти. Спілкування з природою, активний відпочинок, що постійно перемежовується з допомогою по господарству, прогулянками лісом чи купанням у чистій гірській річці, тихі вечірні розмови або гучні народні святкові гуляння — ось та ідилічна картинка, що її можна побачити, подорожуючи селами України.

..

Зрозуміло, великі свята всезагального значення та маленькі сімейні оказії — пречудова нагода запросити гостей і як слід погуляти. Колядування, водіння Кози, кусання Калети, обряд Меланки, прикрашання хати й столу до Нового року тощо — усе це давні українські традиції, але принагідно й чудові способи розважитись.

Однак вихідні або повсякденні вечори теж непогана нагода, аби відволіктись від побутових проблем і виснажливої праці: коли всі справи пороблено, оселя доведена до ладу, худоба та птиця ситі, город і садок доглянуті, коли тілом розтікається приємна втома, саме час причепуритись і гайда — весело провести вільний час у приємній компанії.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.