ОДМІНОК (ОБМІННУК, ВІДМІНА) - ДЕМОНОЛОГІЯ СЛОВЯ'Н

ОДМІНОК (ОБМІННУК, ВІДМІНА) - ДЕМОНОЛОГІЯ СЛОВЯ'Н

Дитина, підмінена нечистою силою. Українці вірять, що дика баба чи богиня може викрасти людське немовля, підкинувши натомість своє. Впізнати одмінка можна за мішкуватою будовою тіла (маленька голова, велике черево, тонкі ноги). Підмінені діти невгамовно кричать і погано розвиваються. Подекуди їм приписують здатність змінювати розміри свого тіла. Вони можуть вигодовуватися в людей до двадцяти років. Аби позбутися їх, радять винести його в мішку на перехрестя доріг .чи кинути на смітник (зрозуміло, якщо людина точно розпізнала одмінка). Тоді нечиста, пожалівши свою дитину, забере її. Загальнопоширеною є засторога: не слід лихословити та згадувати нечистого (особливо після заходу сонця), щоб не накликати його на свою дитину. Особливо важливо не робити цього у Присутності вагітної, породіллі чи дитини.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.