Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Маланюк Євген
Українська література 100 тем
ЄВГЕН МАЛАНЮК. СТИЛЕТ ЧИ СТИЛОС - ЛІТЕРАТУРА сер. ХХ-ХХІ ст. ЕМІГРАНТСЬКА ЛІТЕРАТУРА
√ Євген Филимонович Маланюк (1 лютого 1897 р., Архангород, нині в Кіровоградській обл. — 16 лютого 1968 р., Нью-Йорк) — письменник, поет, культуролог, літературний критик, публіцист.
√ Збірка „Стилет і стилос” (1925 р., Подєбради, Чехословаччина) — спроба розв’язати чи не найодвічнішу проблематику світової літератури, що є первинним імперативом для художньої творчості — краса чи служіння інтересам людства.
√ Вірш „Стилет чи стилос?” (напрям — модернізм, течія — символізм, філософська лірика) символічно осмислює проблему в образах стилоса (палички для письма во вощеній дошці) і стилета (невеликого кинджала із тонким тригранним клинком).
Поет схиляється до стилосу, але йому також приходить розуміння, що для поета виховання нації і боротьба також головні цілі.
! Для митця надзвичайно складно зробити вибір:
героя звуть „береги краси” („там”), а „тут — жаха набряклий вітром обрій”.
Проте герой захоплюється „безмежжям”:
його зачаровує „веселий галас бою”.
Отже, чоловік, який має честь, має бути воїном:
„Як в нації вождя нема / Тоді вожді її — поети!”.
√ Образи-символи: громадське життя, зброя — стилет, письменницька діяльність — стилос, роздвоєність — трагічні терези, зажурення у життя — веселий галас бою, краса природи і життя — береги краси.
√ Вірш написаний 5-стопним ямбом, строфа — катрен, римування перехресне.
√ Художні засоби: символи, епітети, метафори, персоніфікація; метонімія; оксиморон; алітерація, асонанс; антитеза; риторичний вигук.