Коментар

Словник літературознавчих термінів

Коментар

Коментар (лат. commentarium — нотатки, тлумачення) — пояснення до тексту, тлумачення твору. При великому обсязі пояснень К. виноситься в кінець твору, книги. Всебічний К. твору може бути самостійним окремим виданням. Ґрунтовний К. вміщують серійні видання, наприклад “Бібліотека української літератури“ (“БУЛ“), академічні видання творів класиків літератури. Прикладом окремого видання К. е праці Ю.Івакіна “Коментар до “Кобзаря“ Шевченка. Поезії до заслання“ (1964), “Коментар до “Кобзаря“ Шевченка. Поезії 1847-1861 pp.“ (1968), “Поезія Шевченка періоду заслання“ (1984), “Нотатки шевченкознавця“ (1986).Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.