Квіточка

Словник літературознавчих термінів

Квіточка

“Квіточка“ — поетичний збірник, упорядкований М.Щербиною, виданий у київській друкарні В.Кульженка (1907). Містив поезії Т.Шевченка (“Садок вишневий коло хати“, “Заповіт“, .“Минають дні, минають ночі“ тощо), В.Забіли (“Не щебечи, соловейку“), Є.Гребінки (“Українська мелодія“), а також І.Франка, Л.Глібова, П.Грабовського, В Самійленка, О.Кониського, В.Александрова, К.Білиловського та ін.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.