Кенотафія

Словник літературознавчих термінів

Кенотафія

Кенотафія (грецьк. kenotаphion — порожня могила) — надгробний пам'ятник, споруджений не на місці поховання померлого. На відміну від епітафії, вірш-напис на могилі, хоч покійник пропав безвісти, а також віршований текст, не призначений для напису на пам'ятнику (“На вічну пам'ять Котляревському“ Т.Шевченка, “П.Савченкові“ М.Рильського, “Гнатові Михайличенку“ П.Тичини, “Левиний етюд. Пам'яті Е.Хемінгуея“ І. Драча та ін).Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.