Кур'єр Кривбасу

Словник літературознавчих термінів

Кур'єр Кривбасу

“Кур'єр Кривбасу“ — двотижневий часопис України, присвячений висвітленню проблем культорології, політики та народознавства. Виходить у Кривому Розі за редакцією Г.Гусейнова. Чимало уваги приділяє художній літературі, друкуючи твори Галини Гордасевич, Т.Федюка, М.Миколаєнка, Наталки Нікуліної, Д.Кременя, Б.Жолдака та ін. сучасних письменників, а також представників “розстріляного відродження“, руху опору (Д.Май-Дніпрович, М.Пронченко та ін.), літературно-критичні статті та огляди.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.