Літературна спілка “Чернігів“

Словник літературознавчих термінів

Літературна спілка “Чернігів“

Літературна спілка “Чернігів“ — громадське об'єднання, утворене групою літераторів М.Чернігова у серпні 1992. Ініціатором виступив М.Ткач, обраний головою спілки. Спілка — незалежна від офіційної, зареєстрована, має свій статут. Вона нараховує близько 25 членів. Провідну роль у її діяльності . відіграють такі літератори, як В.Струтинський, М.Ткач, В.Савенок, В.Салон, В.Шкварчук та ін. Мета спілки: пожвавлення літературного процесу на Чернігівщині шляхом проведення літературних вечорів, виступів тощо, видання і поширення художніх творів, публіцистичних та інших літературних праць місцевих авторів. Спілка заснувала і видає мистецький і громадсько-політичний журнал “Літературний Чернігів“. Підготувала до друку і видала кілька художніх книжок, зокрема збірку поезій Надії Галковської “Козачка“, В.Струтинського “Ожина з твоєї долоні“, книгу оповідань М.Ткача “Дике поле“.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.