Костумбризм

Словник літературознавчих термінів

Костумбризм

Костумбризм (ісп. costumbrismo, від costumbre — звичай) — напрям у художній літературі й малярстві Іспанії та Латинської Америки XIX ст., породжений романтичним захопленням народною культурою, перейнятий піднесенням національної свідомості. К. в Іспанії позначився на творчості Р.Месонеро Романоса, М.-Х. де Лари, С.Естебанеса Кальдерона та ін., в Латинській Америці — Х.-Х.Вальєхо (Чилі), Р.Пальми (Перу) та ін.; вони найчастіше зверталися до нарису, а також до роману, драми, лірики.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.