Комар

Словник літературознавчих термінів

Комар

“Комар“ — сатирично-гумористичний журнал, що виходив у Львові 1900-16 двічі на тиждень за редакцією І.Кунцевича. Тут друкувалися твори К.Устияновича, І.Франка, М.Павлика, С.Бердяева, В.Пачовського та ін. Відновлений як двотижневик (1933-39) за редакцією М.Чубатого (видавець І.Тиктор). На його сторінках з'являлися гуморески Юрія Вухналя, Тиберія Горобця (псевдонім С.Чарнецького) та ін., дружні шаржі та пародії на Олександра Олеся, В.Винниченка, М.Рильського, Б.Кравціва, Б.-І. Антонича та ін.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.