Квітка

Словник літературознавчих термінів

Квітка

“Квітка“ — ілюстрований літературний збірник, виданий В.Лукичем (Левицьким) у Львові (1890). Містив твори різних жанрів. Серед авторів — І.Франко, Б.Грінченко, В.Александров, П.Куліш, С.Руданський та ін. На сторінках “К.“ було надруковано нарис В.Мордовця про Кавказ та Крим, етнографічно-фольклорні студії В. Лукича, науково-популярні статті І.Верхратського, життєписи І.Котляревського, Г.Квітки-Основ'яненка, М.Кропивницького тощо.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.