Катафалк искусства

Словник літературознавчих термінів

Катафалк искусства

“Катафалк искусства“ (“Катафалк мистецтва“) — газета, орган українського панфутуризму, з'явилася у грудні 1922 у Києві (всього одне число) за редакцією М.Семенка. Тут двома мовами (українською та російською) друкувалися маніфести панфутуристів, їхні твори, зокрема “Поезія“ М.Семенка (відома під назвою “Сім“), листування з Мирославом Ірчаном, інформація про діяльність авангардистів тощо.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.