Українські колискові пісні

Словник літературознавчих термінів

Українські колискові пісні

Українські колискові пісні — це багата музично-словесна палітра щирої, безпосередньої і ніжної поезії. Частина К.п. оповита серпанком смутку, і ця тональність характерна і в літературних ремінісценціях (Т.Шевченко — “Ой люлі, люлі, моя дитино“, С.Руданський — “Над колискою“, збірка поезій П.Карманського “Ой люлі, смутку!“ тощо). Спеціальні збірники і розвідки про К.п. почали з'являтися наприкінці XIX — на початку XX ст.: М.Дерлиця. Селянські діти. — Етнографічний збірник. T.V. (189S); Д тина в звичаях і віруваннях українського народа. Матеріали з полудневої Київщини. — Матеріали до українсько-руської етнології. Т.ІХ (1907); Н.Заглада. Побут селянської родини. — Матеріали до етнології. Т.І (1929).Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.