Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Літературознавство
Довідник з української літератури
НИВА — український науково-літературний журнал
„НИВА” — український науково-літературний журнал.
Виходив тричі на місяць у Львові з 20 липня 1865 р. за редакцією К. Горбаля. Усього вийшло 20 номерів. У журналі конкретизувалася „народовська” політична та естетична програма, що своє перше оформлення дістала на сторінках попередніх видань — „Вечерниці” та „Мета”. У вступному слові до першого номера часопису його редакція заявляла, що буде інформувати читачів про всі вияви „народного духу” „на широкому просторі землі нашої від гір Кавказу поза Карпати”. Особлива увага зверталася на збереження української мови, котра живе тільки під „селянськими стріхами” і „бідолашна під тином ночує”. Журнал закликав галичан виробляти одну „письменну” мову, орієнтуючись на ту, якою писали Т. Шевченко, Марко Вовчок та інші східноукраїнські автори. У цьому зв'язку „Нива” знайомила читачів з віршами й поемами Т. Шевченка („А. О. Козачковському”, „Петрусь”), творами Марка Вовчка („Інститутка”), О. Стороженка („Стехин Ріг”, „Історичні споминки столітнього запорожця Микити Коржа”), віршовими перекладами М. Старицького з І. Крилова, М. Лермонтова, М. Огарьова, Г. Рейне.
Водночас у „Ниві” виступали Ю. Федькович („Сафат Зінич”, „Побратими”, „Три як рідні брати”), П. Свєнціцький („Колись було”, „На чужині”, „Ніч в Подолі”, „Подорож по Україні”, переклад трагедії В. Шекспіра „Рамлет”), Тут друкувалися вірші В. Стебельського, С. Воробкевича, Кс. Климковича, Г. Страхоцького, оповідання Є. Желехівського, драма О. Цисса „Гріх задля лиха”, „Образки з життя” В. Ільницького, переклади з А. Міцкевича, виконані В. Навроцьким. Певний інтерес становили публікації усної народної творчості („Буковинські пісні з голосами”, зібрані й прокоментовані Ю. Федьковичем), інформації про тогочасне літературне життя в Україні та за її межами.
Літ.: Історія української літератури: У 8 т. К., 1968. Т. 3; Історія української дожовтневої журналістики. Л., 1983; Історія української літератури XIX століття: У 3 кн. К., 1996. Кн. 2.
В. Хропко