Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Методика викладання української літератури в середніх навчальних закладах - Навчальний посібник - Пасічник Є.А. 2000
Позакласна робота з літератури
Розділ VІІІ.
Всі публікації щодо:
Методика викладання літератури
Школа повинна викликати у дітей стійкий інтерес до художнього слова, систематично прилучаючи їх до великих цінностей духовної культури. Виховання учнів засобами художньої літератури здійснюється не тільки на уроках, а й у процесі найрізноманітніших позакласних заходів. Мета цих заходів — удосконалювати розумові сили учнів, сприяти розвитку здібностей, задовольняти духовні потреби, раціонально використовувати їх дозвілля.
Позакласна робота може здійснюватися у різноманітних організаційних формах через індивідуальні доручення, які виконують учні, заняття гуртка та масові заходи. Кожна з цих форм має своє призначення. Без індивідуальних доручень неможлива ні гурткова, ні масова форма роботи.
Гурток покликаний задовольняти запити школярів, що цікавляться певним колом питань. Здебільшого він охоплює учнів різних класів. На заняттях гуртка може практикуватися багато видів робіт: знайомство дітей з новинками художньої літератури, зі спогадами про письменників, прослуховування доповідей і рефератів учнів про взаємозв’язок митців з рідним краєм, цікавих повідомлень з літературних газет, журналів, обговорення творчих здібностей дітей, ознайомлення зі статтями про особливості віршування, про культуру мовлення, складання заміток до газет, підготовка літературної сторінки для районної преси, перегляд фільмів-екранізацій та ін.
Гурток може ставити і специфічні завдання. Залежно від характеру цих завдань розрізняють літературнотворчі, драматичні, фольклорні, літературнокраєзнавчі гуртки, гуртки художнього слова та ін. В окремих школах, де добре налагоджена позакласна робота з літератури, створені шкільні літературні товариства, клуби, студії, які охоплюють велику кількість учнів. Вони складаються з кількох секцій, тобто, по суті, виступають як окремі гуртки.
Зміст і характер літературних занять на уроках певного мірою регламентується шкільною програмою. У процесі позакласної роботи перед учнями відкривається більше можливостей задовольняти свої духовні потреби.
Позакласна робота може бути ефективною лише тоді, коли вона сприяє всебічному розвитку дітей і тісно пов’язана з тією навчальною роботою, яка безпосередньо здійснюється на уроках.
Позакласна робота повинна обов’язково передбачати масові форми, які дають можливість охопити багато учнів, а іноді й весь учнівський колектив.
У школах практикується проведення тижнів літератури. На кожен день тижня планується захід, підказаний певного темою, скажімо, понеділок: зустрічі з молодими поетами; вівторок: відкриття виставки конкурсних робіт на кращий учнівський малюнок, вишивку, письмовий твір на літературну тему; середа: читацька конференція «Слово про наших поетів»; четвер: конкурс на краще читання поезії; п’ятниця: екскурсії до літературних музеїв; субота: «Вечір поезії».