Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Художня культура українського постмодернізму (на матеріалі сучасної прози) - Гребенюк Т. В. 2007
Періодизація наукового мислення людства
Постмодернізм як світоглядно-естетичний феномен. Поетика літературного постмодернізму
Всі публікації щодо:
Теорія літератури
«Все: якнайдетльнішу історію майбутнього, автобіографії архангелів, вірний каталог бібліотеки, тисячі й тисячі фальшивих каталогів, докази фальшивості вірного каталогу, гностичне Євангеліє Василіда, коментарі до цього Євангелія, правдива оповідь про твою власну смерть, переклад кожної книги всімома мовами, інтерполяції кожної книги на всі інші книги, трактат, котрий міг бути написаний (але не був) Бедою з міфології саксів, зниклі праці Тацита...»
«Впевненість, що все вже написано, знищує нас або перетворює на привидів»
Х. Борхес, «Вавілонська бібліотека»
Одним із найбільш складних і неоднозначних явищ сучасного літературного і — ширше — культурного життя є постмодернізм. Протягом останніх десятиліть у світовій та вітчизняній науці ведуться нескінченні дискусії про природу цього художнього явища, його витоки та специфіку. Дослідницькі погляди на сутність постмодернізму лежать у широкому діапазоні: від повного неприйняття права цього феномена на існування до «постмодернізму без берегів» — вбачання у будь-яких мистецьких явищах постмодерністських рис.
Для щонайглибшого розуміння явища постмодернізму треба усвідомити специфіку суспільної та наукової свідомості, в якій сформувалися його основні засади.
У більшості праць прийнята така періодизація наукового мислення:
- Класичний (доніцшеанський, дофройдівський) період.
- Некласичний період (к. 19 — перша пол. 20 ст.; до моменту переходу структуралізму в постструктуралізм).
- Постнекласичний період (друга пол. 20 — поч. 21 ст.).
Фундаментальна відмінність між некласичним і постнекласичним мисленням може бути проілюстрована різницею між тезою В. Дільтея «Подібно до букв у слові, життя й історія мають сенс» і тезою Ж. Дельоза «Ефекти подій мають сенс лише в інтерпретації», тобто сучасне постнекласичне мислення виходить із заперечення об’єктивності істини й можливості побудови єдиної концептуальної моделі світу і спирається на плюральність та множинність істин, як у науковому, так і в художньому або морально-етичному аспектах.