ХТО УВАЖНІШИЙ

ХТО УВАЖНІШИЙ

Учасники (10—20 чоловік) будуються в шеренгу перед керівником. Відстань між гравцями — крок, між ними і ведучим — 6—8 кроків.

Керівник подає і виконує команди: „Шикуйсь“, „Струнко“, „Руки вперед“, „Сісти“ і т.п. Команду виконують тільки у тому випадку, коли перед нею вимовляють слово „загін“. Гравець, що виконав команду без цього додаткового слова, помилився. Він робить крок вперед і продовжує гру. При повторній помилці — ще крок вперед і т.д. Через 3—4 хвилини гру закінчують. Відзначають найуважніших, таких, що залишилися на місці, тобто переможців. Можна провести інший варіант гри в тій же побудові. Вона називається „Заборонений рух“. Всі рухи керівник показує, але умовляються, що які-небудь два заборонені. Хто помиляється — робить крок вперед, тобто правила ті ж, що і в попередній грі, так само підводять і підсумки.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.