ЧОВНИК

ЧОВНИК

Дві команди по 5—8 чоловік розташовуються справа і зліва від проведеної лінії. Число хлопчиків і дівчаток однаково. Гравці вибирають капітанів. Гравці однієї команди стрибають, відштовхуючись ногами з місця управо, від середньої лінії, а інший — вліво. Після стрибка першого номері відзначають лінію його приземлення. Він повертається в команду, а від відмітки у зворотний бік (до середньої межі) стрибає перший номер іншої команди. Роблять відмітку його приземлення, а колишню прибирають. Від цієї відмітки в інший бік знову стрибає гравець першої команди і т.д. Контрольною завжди є середня лінія.

Якщо останньому гравцеві (команди, яка почала стрибки другої) вдалося перестрибнути через неї, його команда перемагає. Правилами не дозволяється заступати за межу, від якої стрибаєш. Якщо після приземлення гравець відступить назад, то відмітка переноситься до крайньої точки приземлення попереднього гравця. Кожен має право тільки на один стрибок, включаючи і капітанів.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.