М'ЯЧ ПО КРУГУ

М'ЯЧ ПО КРУГУ

Гравці утворюють круг і розраховуються на „перший-другий”. Перші номери — одна команда, другі — інша. Два поряд вартих гравця — капітани. У них в руках по м'ячу.

По сигналу керівника капітани передають м'ячі по кругу 8 протилежних напрямах гравцям своєї команди, тобто через одного. М'яч повинен щонайшвидше повернутися до капітана. Можна умовитися і передавати його три рази по кругу. Якщо м'ячі зіткнулися, гру продовжують з цього місця.

У другому варіанті передачу починають з різних сторін круга в одному напрямі (управо або вліво). Одні м'яч повинен наздогнати іншій.

Завдання кожної команди виконати вправи щонайшвидше, капітани піднімають м'ячі, показуючи, що гра закінчена.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.