ЕСТАФЕТА ПО КОЛУ

ЕСТАФЕТА ПО КОЛУ

У центрі обкреслений круг. Всі гравці діляться на три-п'ять команд і шикуються боком до центру круга. Виходить своєрідне сонечко з променями. Кожен промінь (шеренга) — команда. Гравці, перші від центру круга, тримають в руці естафетну паличку (пластмасову кеглю, містечко або тенісний м'яч). По сигналу керівника вони біжать по кругу і передають естафету гравцеві, що стоїть тепер першим в своїй команді. Той, що прибіг встає е шеренгу на місце ближче до центру. Коли що починав гру опиниться з краю і отримає естафетну паличку, він піднімає її, показуючи, що команда закінчила гру.

Правила забороняють під час бігу стосуватися гравців, що стоять, заважати таким, що здійснює перебігання. За порушення правил нараховують штрафні окуляри. Повторюють естафету два-три рази.

Якщо учасники непогано володіють м'ячем, то естафету можна проводити з баскетбольним м'ячем.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.