МЕТАЛЬНИКИ

МЕТАЛЬНИКИ

Цю гру, що розвиває спритність і окомір, можна проводити в невеликому приміщенні.

Накидання кілець. Гравці накидають на кілочки або ніжки переверненого стільця гумові кільця або з фанери, діаметром 15—20 див. За попадання з 5—6 кроків в ближню мішень дають на 2 очки менше, ніж за влучний кидок в дальню. Можна зробити щит з кілочками, на якому написана кількість Очок. Виграє той, хто набере велику суму.

Інші варіанти гри. Двоє гравців встають в 8—10 кроках один від одного. Один кидає по черзі кільця у бік товариша, той ловить їх на витягнуту руку, не виходячи при цьому з обкресленого круга (обруча). Потім гравці міняються місцями.

Можна використовувати для гри пластмасові обручі. Гравець ловить їх руками, витягнутими вперед-вгору, долоні зчеплені, обручі проходять по тулубу і падають на підлогу. Метання мішечків. Для гри потрібно п'ять мішечків, наповнених наполовину піском або горохом. Кидають з 5—6 кроків на табурет, так щоб вони не впали на підлогу. Зробити це непросто: траєкторія польоту повинна бути досить крутою. Перемога присуджується по кількості влучних попадань.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.