Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Сухомлинський Василь
Літературне читання конспекти уроків 3 клас - посібник для вчителя - 2017 рік
Музика Шевченкового слова - ТАРАС ШЕВЧЕНКО: СТОРІНКИ ЖИТТЯ І ТВОРЧОСТІ
Матеріал уроку. Василь Сухомлинський «Сонце заходить».
Мета. Удосконалювати навички швидкого, правильного, виразного читання і усвідомлення прочитаного; вчити формувати оцінні судження; прищеплювати любов до творчості Т. Шевченка, розвивати уміння виразно читати, вникаючи у кожне слово, думку поета, відчувати і передавати мелодику Шевченківського слова.
Обладнання. Таблиця для розчитування № 2 (додаток 2).
Хід уроку
I. Вправи на вдосконалення читацьких навичок.
1. Розчитування.
За таблицею №2 (додаток 2):
— стовпчик 3 з голосним [а] — весело;
— стовпчик 4 з голосним [е] — сумно;
— стовпчик 5 з голосним [у] — швидко;
— стовпчик 6 з голосним [о] — мелодійно.
2. Гра «Збільш речення».
Учитель пропонує дітям речення з двох слів. Вони повинні доповнювати його щоразу новим словом.
Вірш Шевченка.
Читає вірш Шевченка.
Оленка читає вірш Шевченка…
3. Вправа на тренування дихального апарату.
Учні читають з дошки прислів’я на одному диханні.
В наш чудовий час вічно живе Тарас.
Ми Шевченка славити будемо і ніколи не забудемо.
Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став.
Хто з Шевченком знається, той розуму набирається.
— Поясніть, як ви розумієте кожне прислів’я.
4. Виразне читання віршів Т. Шевченка.
— Який вірш Тараса Шевченка збагатив ваше серце? Прочитайте його. (Діти читають вірші Шевченка напам’ять чи з підручника.)
II. Повідомлення теми і мети уроку.
— На сьогоднішньому уроці ви дізнаєтесь, який вплив мали твори Шевченка на письменника та педагога Василя Сухомлинського.
III. Опрацювання оповідання Василя Сухомлинського «Сонце заходить».
1. Робота над заголовком твору.
— Прочитайте назву твору. Чи здогадалися, яким був перший вірш Шевченка, який почув Василь Сухомлинський?
— Послухайте вірш «Сонце заходить». і скажіть, які почуття та думки він викликав у вас. (Учитель чи підготовлений учень читають вірш.)
Після слухання твору діти висловлюють свої думки про почуте.
2. Самостійне читання учнями оповідання.
— У якому віці автор вперше почув вірш Шевченка?
— Від кого почув його слова?
3. Повторне читання оповідання вголос (буксиром).
— Яке враження справив вірш Шевченка на малого хлопчика?
4. Аналіз змісту твору з елементами вибіркового читання.
— Прочитайте, як автор описує свої почуття від почутого.
— Що відкрило хлопцеві слово Шевченка?
— Що нагадували слова вірша уже в дорослому віці?
— У якому реченні висловлено головну думку? Прочитайте.
5. Вправи на розвиток техніки читання.
а) Гра «Хто швидше?».
— Знайдіть продовження висловів «Мені чулася в цих словах…». «Слово нараз відтворило …». «Тепер ця краса …». «Тепер вони мені не тільки нагадують …». «З рідного слова …».
б) Гра «Доведи, що …». (речення з тексту):
— … автор вперше почув вірш Шевченка у дуже малому віці.
— … краса поезії вразила хлопчика.
— … для автора Батьківщина починається з рідного слова.
6. Детальний переказ оповідання зі зміною особи (від третьої особи).
7. Робота в зошиті (с. 54).
IV. Підсумок уроку.
— Який твір читали на уроці? Хто його автор?
— Яка головна думка оповідання?
— Народ шанує Т. Шевченка, діти і дорослі люблять читати його «Кобзар».
Історія, яку я хочу вам розповісти, трапилася дуже давно, понад 80 років
тому. Троє дівчаток-сиріток закінчили читати «Кобзар». витерли білими хустинками сльози і задумались.
Старша сказала:
— Якби я була багатою, то виткала б з чистого золота і срібла великий килим і накрила б ним могилу Тараса Григоровича Шевченка.
— А якби я була багатою, — говорить середня дівчинка-сирітка, — я б усю Чернечу гору, де могила Шевченка, тополями і калиною червоною засадила, чудовими квітами всіяла.
Третя ж, наймолодша, мовила:
— Якби я була багатою, то купила б мільйон «Кобзарів». і в кожну бідну хату дала.
— Український народ свято шанує пам’ять Т. Г. Шевченка. Адже Шевченко для нас — це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. Нам, нащадкам, посилав він свої заповіти, і серед них — найперший і найголовніший:
Свою Україну любіть,
любіть її. Во время люте,
в останню тяжкую минуту
за неї Господа моліть …
УРОК 86. Підсумок теми «Тарас Шевченко: сторінки життя і творчості». Тематична перевірка знань
Робота в зошиті для тематичних робіт (с. 26-28; І-В, ІІ-В).
УРОК 87. Урок позакласного читання