Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Коломієць Тамара
Літературне читання конспекти уроків 3 клас - посібник для вчителя - 2017 рік
Веселий вірш Тамари Коломієць - ВІЗЬМУ ПЕРО І СПРОБУЮ
Матеріал уроку. Тамара Коломієць «Чоловічки».
Мета. Розвивати в учнів допитливість, кмітливість, вчити правильно і виразно читати вірші, добирати рими, інтонувати речення, різні за метою висловлювання, виховувати уважність.
Обладнання. Таблиця № 3 (додаток 3), ребус.
Хід уроку
I. Вправи на вдосконалення навичок читання.
1. Розпитування.
За таблицею № 3 (додаток 3) читання рядка 2 з голосними [и, і].
2. Робота над скоромовкою.
Ніс сміхунчик сміху
міх — міх розсипався на сміх.
Читання скоромовки повільно пошепки, голосніше швидше, голосно швидко, мовчки швидко.
3. Гра «Склади слова».
Учні читають колонки складів, а тоді утворюють слова.
— Доберіть до цих слів рими.
II. Повідомлення теми і мети уроку.
— Усі ці слова ввела у свій вірш відома дитяча поетеса. Розгадайте ребус і дізнаєтесь ЇЇ прізвище.
— Сьогодні ми ознайомимось із веселим віршем Тамари Коломієць — «Чоловічки».
III. Опрацювання вірша Т. Коломієць «Чоловічки».
1. Виразне читання вірша вчителем.
— Куди потрапили чоловічки? Чим вони були незвичайні?
2. Словникова робота.
Читання слів, поданих в аналітико-синтетичній формі.
— Поясніть значення слова «химерний». Перевірте себе за підручником (с. 182).
3. Повторне читання вірша (мовчки). Відповіді на запитання.
— Хто зробив цих чоловічків? Де цей хлопчисько узяв жолуді?
— Прочитайте опис чоловічків. Як вони розповіли про хлопчика?
— Чому він їм здався химерним? Чому хлопчик утік?
— Що у вірші здалося вам незвичним?
— Який настрій викликав вірш? Чому?
— Яким вам видався вчинок хлопчика?
— Чи доводилось вам розвеселяти хворого товариша? Що ви для цього робили?
4. Різновиди читання.
а) Читання «буксиром». за одним із учнів.
б) Знайти найдовше і найкоротше речення.
в) Найдовше речення прочитати на одному видиху.
г) Читання «Незнайком». (учні готуються, а тоді читають).
5. Виразне читання вірша.
а) Читання в парах, робота над виразністю.
б) Конкурс на кращого читця.
6. Робота з ілюстрацією до вірша.
— Розгляньте малюнок, зіставте його з текстом вірша.
— Як виглядає дівчинка?
— Як художник передав її радість?
7. Хвилинка фантазування (робота в парі)
— Діти придумують продовження діалогу дівчинки і чоловічків, розігрують його перед класом.
8. Робота в зошиті (с. 70).
IV. Підсумок уроку.
— Який твір Тамари Коломієць прочитали на уроці? Який він за настроєм?
— Прочитайте речення, роз’єднавши слова. У ньому заховалися назви віршів поетеси. Пригадайте їх.
✵ Задзвонивсиненькийдзвоникпроквітеньічоловічків.
— Який твір цієї письменниці вам сподобався найбільше? Чому?