Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Воронина Леся
Нестайко Всеволод
Стельмах Ярослав
Українська література 6 клас - Розробки уроків - Р. Орищин - 2017 рік
Контрольна робота № 5 (твір-роздум). Пригоди і романтика (твори В. Нестайка, Я. Стельмаха, Лесі Ворониной)
Мета: учити письмово створювати власні висловлення, підпорядковувати їх темі та основній думці, добирати мовні засоби відповідно до стилю й типу мовлення; розвивати усне мовлення школярів, логічне мислення; прищеплювати вміння аргументовано відстоювати власну точку зору, спростовувати помилкові твердження; виховувати зацікавлення творами української літератури.
Тип уроку: урок контролю знань, умінь і навичок.
Засоби навчання: тексти творів В. Нестайка, Я. Стельмаха, Лесі Ворониної, учнівські ілюстрації до них.
Перебіг уроку
І. Установчо-мотиваційний етап.
Забезпечення емоційної готовності учнів до уроку.
Повідомлення теми, цілей і завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності.
II. Операційно-пізнавальний етап.
Оголошення теми твору (спроектовано на дошку).
«Кожна пригода — до мужності дорога, а мрія у кожного в серці живе». (за вивченими творами В. Нестайка, Я. Стельмаха, Лесі Ворониної).
Слово вчителя.
Завдання сьогоднішнього уроку — письмово висловити свої думки на тему «Кожна пригода — до мужності дорога, а мрія у кожного в серці живе». Нагадаю, що тип мовлення твору — роздум. Як відомо, цей тип спричиняє певні труднощі, адже у своїх творах учні часто збиваються на переказ змісту твору, не висловлюючи свого враження від прочитаного. Завдання твору-роздуму — дати відповідь на запитання чому?.
Самостійне складання учнями плану твору.
Написання учнями твору.
Написання твору на чернетці.
Редагування твору і переписування його начисто.
III. Контрольно-рефлексивний етап.
Інтерактивна вправа «Мікрофон».
— Як ви оцінюєте свою роботу на уроці? роботу класу?
— Що ви взяли для себе на майбутнє із сьогоднішнього уроку?
IV. Домашнє завдання та інструктаж до його виконання.
— Підготувати виразне читання улюбленої гуморески.
— Випереджувальне завдання: учні-біографи готують повідомлення та презентації про життя Уласа Самчука; учні-літературознавці — розповідь про роман «Волинь»; учні-декламатори — виразне читання фрагментів твору; учні-художники — ілюстрації до першого розділу роману (орієнтовний матеріал — у конспекті наступного уроку).