Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Усі уроки української літератури у 8 класі - О. П. Ващенко 2008
Тематична атестація
Із нової української літератури
Всі публікації щодо:
Дидактичні матеріали
В. Г. Сухенко
Мета: перевірити знання учнями матеріалу із нової української літератури XIX ст.; розвивати вміння школярів аналізувати художні твори, давати зв’язну відповідь; виховувати самостійність та наполегливість у роботі.
Тип уроку: контроль знань.
Обладнання: різнорівневі тестові завдання.
ХІД УРОКУ
I. Організаційний момент.
Мотивація навчальної діяльності учнів
II. Виконання завдань
I варіант
I рівень (1 б.)
1. 3 якого твору ці рядки? Хто автор?
Нащо даремнії скорботи?
Назад нема нам вороття!
Берімось краще дороботи,
Змагаймось за нове життя!
а) «До праці» |
а) I. Франко |
б) «Скрізь плач і стогін, і ридання» |
б) Б. Грінченко |
в) «Притча про життя» |
в) Леся Українка |
2. Хто з письменників мав літературний псевдонім Василь Чайченко?
а) Б. Грінченко;
б) I. Франко;
в) С. Гребінка.
3. «Українська мова» В. Самійленка — це...
а) політична лірика;
б) філософська лірика;
в) пейзажна лірика.
4. Стійкість і волю до життя зображено у творі
а) «Дорогою ціною»;
б) «Давня казка»;
в) «Українська мова».
5. Що таке алегорія?
II рівень (2 б.)
1. Розкрийте зміст рядків із «Притчі про життя»: найшов «в тих краплинах медових несказанну, високу розкіш раю».
2. Напишіть за вашим вибором строфу вірша, який ви вивчили напам’ять. Визначте його віршовий розмір.
III рівень (3 б)
Напишіть твір-мініатюру на одну з тем:
1. «Лиш боротись-значить жить...» (I. Франко).
2. Дорога ціна волі (за оповіданням М. Коцюбинського «Дорогою ціною»).
3. «Коштовний скарб» (за поезією В. Самійленка «Українська мова»).
4. Ідея служіння поета народові у творчості Лесі Українки.
II варіант
I рівень (1 бал)
1. З якого твору ці рядки? Хто автор?
Хвилюють лани золотії,
Здається, без краю, — аж знову
Бори величезні, густії
Провадять таємну розмову.
а) «Красо України, Подолля!» |
а) В. Самійленко |
б) «Українська мова» |
б) I. Франко |
в) «Каменярі» |
в) Леся УкраУнка |
2. Який студентський псевдонім мав I. Франко?
а) Каменяр;
б) Василь Чайченко;
в) Дженджелик.
3. До якої лірики належить вірш Б. Грінченка «Доки?»?
а) Пейзажноії;
б) громадянської;
в) філософської.
4. У поемі «Давня казка» Лесі Українки зображено:
а) плинність людського життя;
б) втілення ідей вільної творчості митця в суспільстві;
в) важливість праці для людини.
5. Що таке притча?
II рівень (2 б.)
1. Розкрийте алегоричність образів каменярів у вірші І. Франка «Каменярі».
2. Напишіть за вашим вибором строфу вірша, який ви вивчили напам’ять. Визначте його віршовий розмір.
III рівень (3 б)
Напишіть твір-мініатюру на одну з тем:
1. «Лиш боротись — значить жить...» (I. Франко).
2. Дорога ціна волі (за оповіданням М. Коцюбинсъкого «Дорогою ціною»).
3. «Коштовний скарб» (за поезією В. Самійленка «Українська мова»).
4. Ідея служіння поета народові у творчості Лесі Українки.
ІІІ. Домашнє завдання
Повторити вивчений матеріал.