Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література 8 клас - Плани-конспекти - В. В. Паращич 2010
Урок № 11. Тематичне оцінювання. «Вступ. Усна народна творчість».
Усна народна творчість
Всі публікації щодо:
Дидактичні матеріали
Мета: виявити рівень знань, умінь та навичок учнів з метою контролю та корекції; розвивати пам’ять, логічне та образне мислення; вміння висловлювати судження щодо прочитаного, робити висновки; виховувати почуття пошани до героїчного минулого нашого народу, патріотизм, любов до книги.
Обладнання: виставка ілюстрацій, книжок, тестові завдання.
Теорія літератури: художній образ, художній твір, народні історичні пісні, думи.
Хід уроку
І. Оголошення теми й мети уроку
II. Основний зміст роботи
1. Інструктаж щодо виконання тестових завдань.
2. Виконання учнями тестових завдань.
Варіант І
Початковий та середній рівні (Кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.)
1. Укажіть, який з творів є піснею про звитяжну боротьбу козаків з турецько-татарськими нападниками.
а) «Зажурилась Україна»;
б) «Засвіт встали козаченьки»;
в) «За Сибіром сонце сходить».
2. Назвіть «третього зайвого», поясніть чому ви обрали саме його. Сірко, Хмельницький, Кармалюк.
3. Допишіть речення.
Думи — це ..., наприклад, ...
Достатній рівень
(Кожна правильна відповідь оцінюється в 2 бали.)
Учитель також може використати видання: В. В. Паращич. Українська література. 8 клас. Комплексний зошит для контролю знань (для шкіл з українською мовою навчання).— X.: Вид-во «Ранок», 2009.
1. Схарактеризуйте образ Кармалюка за історичною піснею «За Сибіром сонце сходить».
2. З’ясуйте поняття «художня література та її функції».
Високий рівень
(Повна, змістовна, правильна відповідь оцінюється в 5 балів.) Виконайте одне із завдань.
А. Напишіть невеличкий твір «Світ художніх образів українських історичних дум та пісень».
Б. Підтвердіть або спростуйте думку: «Кобзарі — герої України. Кобзарство слід відроджувати».
Варіант II
Початковий та середній рівні (Кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал.)
1. Укажіть, у якій з історичних пісень ідеться про боротьбу проти соціального та національного гніту:
а) «Та, ой, як крикнув же козак Сірко»;
б) «Чи не той то Хміль»;
в) «Віють вітри, віють буйні».
2. Назвіть «третє зайве», поясніть чому ви обрали цей твір.
«Засвіт встали козаченьки», «Ой не ходи Грицю», «Максим козак Залізняк».
3. Допишіть речення.
Історичні пісні — це ..., наприклад, ...
Достатній рівень
(Кожна правильна відповідь оцінюється в 2 бали.)
1. Схарактеризуйте образ Морозенка за історичною піснею «Ой, Морозе, Морозенку».
2. З’ясуйте поняття «художній образ та його різновиди».
Високий рівень
(Повна, змістовна, правильна відповідь оцінюється в 5 балів.) Виконайте одне із завдань.
А. Напишіть невеличкий твір на тему «Чому й до цього часу нас чарують пісні Марусі Чурай?»
Б. Доведіть чи спростуйте думку: «Народні пісні та думи — поетична історія нашого народу».
ІІI. Підбиття підсумків уроку
ІV. Домашнє завдання
Згадати матеріал з історії про похід Ігорів.