Всі публікації щодо:
Бабовал Роман

Автобіографія

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА


Роман Бабовал народився 2-ого вересня 1950-ого року в Бельгії, у місті Льєж. Батьки (Олександер Бабовал і Марія Амброзіяк), родом із Західної України, були вислані німцями на примусову працю до Німеччини під час 2-ої світової війни. Відбув середню освіту в “Малій Папській Українській Семінарії“ в Римі (Italia, 1962-1968), відтак відвідував медичний факультет Лювенського Університету, де здобув докторат і дипломи у двох спеціялізаціях (Leuven, 1968-1975, 1975-1978 і 1978-1980). Від 1980-ого року працює лікарем-спеціялістом по радіотерапії, онкології й ядерній діяґностичній медицині в трьох місцевих клініках, де з 1987-ого року став завідуючим цими відділеннями. Активно працює на полі комп'ютерної програмації (software) загального вжитку і специфічно-медичної, особливіше в ділянці ядерної діяґностики (nuclear medicine diagnostic imaging). Складає софтуери в різних комп'ютерних мовах (Quick Basic, Fortran, Assembler, Fort C, C++, Visual Basic, Visual C++ ...).


Поет — пише “паралельно“ українською і французькою мовами, і перекладач з української на французьку й з французької та італійської на українську.


Член “Українського Пен-Клюбу“ з року його заснування. Редактор- кореспондент (нині “покійного“) літературного збірника-квартальника “Світо-Вид“ (Київ, Нью-Йорк) від першого його номера (1990 рік). Член “Нью-Йоркської Групи Поетів“ (Нью-Йорк, США), до якої зараховано його в 1968-ому році. Член “Спілки Письменників України“, СПУ (нині — “Національної Спілки Письменників України“, НСПУ) з 1992-ого року. Член “Асоціації Українських Письменників“ України (АУП) з 1998-ого року.

КОНТАКТИ З АВТОРОМ


(Детальніша інформація тут: http://users.swing.be/babowal/contacts.htm)

Сайт: Babowal Roman - Ukrainian Poetry and related topics (Літературний доробок різними мовами, критика, бібліографія та ін.)


Домашня (головна) : babowal@swing.be


Шпитальна : R.Babowal@hopitaux-gilly.be


Домашня/шпитальна (“допоміжна“) : babowal@belgacom.netНа нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.